1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Netflix Family

Дискусија во форумот 'Генерална дискусија' започната од tupacan, 4 Јануари 2019.

 1. Exooo

  Exooo
  Intern

  48
  15
  21 Декември 2016
  Машко
  Како ти работи spotify претплатата, имаше некој проблеми до сега, сакам јас да земам?
   
 2. neW1

  neW1
  Gaining Experience

  674
  142
  10 Мај 2007
  Одлично е до сега, 5че за минимум 6 месеци ми рече ама за 15 мислам дека гарантира доживотно.
   
 3. 123456

  123456
  Gaining Experience

  912
  482
  12 Април 2013
  Машко
  еве втор месец од нетфликсот тера уште без проблем
   
  На krema му/ѝ се допаѓа ова.
 4. 123456

  123456
  Gaining Experience

  912
  482
  12 Април 2013
  Машко
  пак јас 3 месец нетфликсот хбо ноњ и впн уште работат и све тоа за 11 долари :D
   
  На krema му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Vlecka

  Vlecka
  Gaining Experience

  308
  163
  28 Јуни 2013
  Мал апдејт за типов. Земав 6 месечен нетфликс кога се отвори темава. Shared мислам е. Првиот прекина да работи, ми прати два нови. Тие два прекинаа да работат, еве прееска за 4h ми врати и три нови пушти. Bump и recommendation во едно, ептен фина работа е.
   
  На krema му/ѝ се допаѓа ова.
 6. nikola_bb

  nikola_bb
  Intern

  254
  48
  14 Август 2009
  Цените во ценовникот се за месец или како? Конкретно мислам за впн и нетфликс.
   
 7. -={K-O-R-U-N}=-

  -={K-O-R-U-N}=-
  Practice makes perfect

  1,566
  1,666
  6 ноември 2012
  Машко
  Мрежен администратор, IT, BTC
  Зошто едноставно вие што сте на темава, не се соберете по 3-4ца и да си делите акаунт? Вака праите расипан телефон левел миљон...
   
 8. 123456

  123456
  Gaining Experience

  912
  482
  12 Април 2013
  Машко
  На 6 месеца
  Нетфликс 6месеца 4долари
   
 9. 123456

  123456
  Gaining Experience

  912
  482
  12 Април 2013
  Машко
  Влегов у 8 месец од овоие ефтините нетфликси, платив за 6 уште функционира :D
   
  На Exooo и Oktar им се допаѓа ова.
 10. pipelin

  pipelin
  On your way to fame

  1,190
  764
  8 Мај 2010
  Машко
  Хаха, ќути си, не прати кога имаш платено така да пак да побараш ќе ти даде акаунт. :)

  Sent from my SM-G935F using Tapatalk
   
  На Exooo му/ѝ се допаѓа ова.
 11. мики ма бои

  мики ма бои
  Intern

  9
  7
  21 Јули 2017
  Машко
  Обично овие субскрипции се најисплатливи. Ако некој сака да купи а незнае каде ,нека оди на https://hackforums.net/forumdisplay.php?fid=309
  Ке најде многу вендори за ова.Поголемите кои имаат повеќе муштерии не ни треба да им пишувате кога ке купите. Автоматски ви дава други акаунти ако ви се смени пассвордот.PS:Ако му треба на некој помош со ова ,слободно pm.
  upload_2019-11-7_12-23-56.png
   
  mdeni, Tomislav96 и на 123456 им се допаѓа ова.
 12. BadGirl007

  BadGirl007
  Intern

  102
  26
  3 oктомври 2018
  Женско
  CENA?
  :D:D:D
   
  На мики ма бои му/ѝ се допаѓа ова.
 13. мики ма бои

  мики ма бои
  Intern

  9
  7
  21 Јули 2017
  Машко
  Цената од најрепутабилниот вендор е 4$ еден месец и 15$ година. За цените меѓу овие не се сеќавам.
   
  На BadGirl007 му/ѝ се допаѓа ова.
 14. 123456

  123456
  Gaining Experience

  912
  482
  12 Април 2013
  Машко
  Браво одличен сајт, купено dazn, disney+ sling tv i viaplay и тоа смешни цени
   
  На мики ма бои и krema им се допаѓа ова.
 15. julll

  julll
  Intern

  73
  28
  20 Август 2016
  Колку го купи дазн, дали оди со посебен софтвер на тв, кои програми ги вклучува? Ако може малце инфо.
   
 16. Tomislav96

  Tomislav96
  On your way to fame

  733
  788
  7 Февруари 2013
  Машко
  Студент, Информатика
  Од кој вендор земавте?
   
  На мики ма бои му/ѝ се допаѓа ова.
 17. 123456

  123456
  Gaining Experience

  912
  482
  12 Април 2013
  Машко
  На Professor му/ѝ се допаѓа ова.
 18. 123456

  123456
  Gaining Experience

  912
  482
  12 Април 2013
  Машко
  Commerce Made Simple

  Значи мораш ВПН, јас највеке го гледам канадскиот пошто има премиер лига.
  ДАЗН секоја земја кај што е достапна има различна програма, земи од тие 1.5евра без впн ништо не правиш пошто заштитени се добро.
  DAZN - Wikipedia
  Ти треба апк ако користиш на андроид DAZN Live Fight Sports: Boxing, MMA & More (Android TV) 1.60.0 APK Download by DAZN - APKMirror
   
  На Oktar и julll им се допаѓа ова.
 19. -={K-O-R-U-N}=-

  -={K-O-R-U-N}=-
  Practice makes perfect

  1,566
  1,666
  6 ноември 2012
  Машко
  Мрежен администратор, IT, BTC
  На Tomislav96 му/ѝ се допаѓа ова.
 20. 123456

  123456
  Gaining Experience

  912
  482
  12 Април 2013
  Машко
  Па и windscribe отвара без проблем Нетфликс дали е на пц, андродид бокс итн. за 2 долари месечно.
   
  На Oktar му/ѝ се допаѓа ова.
 21. -={K-O-R-U-N}=-

  -={K-O-R-U-N}=-
  Practice makes perfect

  1,566
  1,666
  6 ноември 2012
  Машко
  Мрежен администратор, IT, BTC
  40$ за доживотно > 2$ месечно :)
   
 22. pipelin

  pipelin
  On your way to fame

  1,190
  764
  8 Мај 2010
  Машко
  Ништо не е доживотно, не може ваков тип на сервис да нуди one-time payment услуга.
  Тоа ти е исто ко it.mk да биде хостиран на хост кој ќе го платат еднаш.

  Но вреди да се тестира за цената, плус еве и купон: VPNDEAL што иде некаде 15$ или 7 ипол месеци ако би се плаќало од тој по 2$ што значи дека и ако им текне после 2 години да сменат пакети пак ви одговара.
   
  DrMTR, 123456 и на Oktar им се допаѓа ова.
 23. -={K-O-R-U-N}=-

  -={K-O-R-U-N}=-
  Practice makes perfect

  1,566
  1,666
  6 ноември 2012
  Машко
  Мрежен администратор, IT, BTC
  Тоа што го нудат, тоа го постирав, ако не е така, не знам што да ти кажам :)
  Може по некоја логика/финта им се исплати, кој ги знае.
   
 24. Exooo

  Exooo
  Intern

  48
  15
  21 Декември 2016
  Машко
  Како функционира Disney+? Треба да имам VPN?


  Испратено од iPad преку IT.mk форум апликација
   
 25. 123456

  123456
  Gaining Experience

  912
  482
  12 Април 2013
  Машко

Сподели

Вчитување...