1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
sasoxmkd
Последна активност:
15 oктомври 2019 во 18:21
Зачленет:
16 ноември 2011
Мислења:
79
Допаѓања:
65
Поени од трофеи:
100

Ги следи 1

Пол:
Машко

Сподели

sasoxmkd

Gaining Experience, Машко

sasoxmkd последен пат беше виден (како):
Прегледува тема Проценка Ајфон 7+ 128ГБ Ред, 15 oктомври 2019 во 18:21