1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
zipzippy
Последна активност:
7 Јуни 2020 во 01:02
Зачленет:
15 Јануари 2016
Мислења:
0
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
10
Пол:
Машко
Роденден:
3 Мај 1997 (Возраст: 23)

Сподели

zipzippy

Intern, Машко, 23

zipzippy последен пат беше виден (како):
7 Јуни 2020 во 01:02