1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Sly25
Последна активност:
3 Јули 2020 во 07:36
Зачленет:
18 Април 2016
Мислења:
8
Допаѓања:
3
Поени од трофеи:
20
Пол:
Машко
Роденден:
25 Февруари 1977 (Возраст: 43)

Сподели

Sly25

Intern, Машко, 43

Sly25 последен пат беше виден (како):
3 Јули 2020 во 07:36