1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
boro1
Последна активност:
15 oктомври 2019 во 19:47
Зачленет:
13 Август 2009
Мислења:
1,630
Допаѓања:
1,271
Поени од трофеи:
612
Пол:
Машко
Роденден:
Април 7

Сподели

boro1

Practice makes perfect, Машко

И тогаш, Кирил и Методиј рекоа - од сега Alt+Shift 31 Јануари 2014

boro1 последен пат беше виден (како):
15 oктомври 2019 во 19:47