1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Aleksandar!
Последна активност:
6 Јуни 2020 во 19:18
Зачленет:
29 Јули 2010
Мислења:
533
Допаѓања:
169
Поени од трофеи:
362

Сподели

Aleksandar!

Gaining Experience

Aleksandar! последен пат беше виден (како):
[On App]Viewing latest content, 6 Јуни 2020 во 19:18