1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
head1
Последна активност:
5 Јуни 2020 во 22:06
Зачленет:
15 ноември 2016
Мислења:
28
Допаѓања:
24
Поени од трофеи:
20
Роденден:
1 Јануари 1970 (Возраст: 50)

Сподели

head1

Intern, 50

head1 последен пат беше виден (како):
5 Јуни 2020 во 22:06