1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Mister
Последна активност:
20 Февруари 2019 at 19:04
Зачленет:
27 Јануари 2012
Мислења:
69
Допаѓања:
22
Поени од трофеи:
70
Пол:
Машко
Роденден:
16 Јуни 1980 (Возраст: 38)

Сподели

Mister

Intern, Машко, 38

Mister последен пат беше виден (како):
20 Февруари 2019 at 19:04