1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
XAKEP
Последна активност:
10 Јули 2020 во 09:18
Зачленет:
19 Февруари 2009
Мислења:
38
Допаѓања:
8
Поени од трофеи:
170

Ги следи 1

Роденден:
9 Јануари 1992 (Возраст: 28)
Занимање:
Дигитален Маркетинг

Сподели

XAKEP

Intern, 28

XAKEP последен пат беше виден (како):
10 Јули 2020 во 09:18