Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

galaxy

 1. Samsung Galaxy A14 4/64 нов

  Samsung Galaxy A14 4/64 нов

  Купен од А1, неотпакуван. Црна боја.
 2. Samsung Galaxy S10+ (Plus) 8GB/128GB

  Samsung Galaxy S10+ (Plus) 8GB/128GB

  Продавам Samsung Galaxy S10+ со 128GB ROM и 8GB RAM. Конкретниот модел е SM-G975F, а боја е WHITE OPS. Купен, користен и донесен од роднина во Австралија. Не е заклучен и работи на сите мрежи. Обновен е и е на најновата Андроид 12 верзија. Има минимални траги на користење. Со него одат 2...
 3. Нема Слика

  Купувам S23/S23+ 256GB

  Купувам Samsung Galaxy S23/S23+ 256GB, нов или максимално зачуван без видливи знаци на користење. Предност е локална гаранција од оператор. Преферирам црн или зелен. Понуди во ПП.
 4. Samsung Galaxy A52s 5G

  Samsung Galaxy A52s 5G

  Се продава Samsung Galaxy A52s 5G, верзија со 128GB 6GB RAM. Купен од Телеком. Работи на сите мрежи. Со телефонот следуваат 2,3 силиконски маски, оригиналниот самсунг полнач и кабелот. Кутијата и гаранцијата не можам да ги најдам така што нека се води дека е без гаранција. Состојба 9,5/10 Без...
 5. Нема Слика

  Samsung Galaxy S10

  Ако некој има Samsung Galaxy S10 за продавање и истиот е во одлична состојба, никогаш сервисиран и без оштетувања - нека ме контактира во порака. Нудам Google Pixel 6A за замена со доплата.
 6. Samsung Galaxy A04s

  Samsung Galaxy A04s

  Продавам телефон земен од А1 со 24 месечна гаранција, нов неотпакуван. https://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_a04s-11803.php https://www.a1.mk/webshop/mk/phones/samsung-galaxy-a04s/1000042307 Скопје
 7. Samsung S20 Plus 128GB Cosmic Gray

  Samsung S20 Plus 128GB Cosmic Gray

  Продавам Samsung S20 Plus. Купен пред скоро две години од Мобиком Битола и користен од прв ден со заштитна маска и стакло. Без никакви физички оштетувања. Никогаш не е сервисиран. Доаѓа комплет со кутија и полнач плус неколку заштитни маски. Локација Охрид. Праќам по карго на ваш трошок ( на...
 8. Нема Слика

  Samsung Galaxy S21 (Phantom Gray)

  Продавам Samsung Galaxy S21, со 128GB меморија. Телефонот е купен пред 2 години (03.02.2021) од A1, користен од прв ден со маска и заштитно стакло (во одлична состојба, како нов). Доаѓа со кутијата и оргиналниот USB-C кабел. Samsung Galaxy S21 5G & S21+ 5G | Samsung Levant Детални...
 9. A52s 5G 6Gb - crn - A1 garancija

  A52s 5G 6Gb - crn - A1 garancija

  Продавам A52s 5G 6Gb - crn - dual sim, never lock, A1 garancija уште 1 година, телефонот е без точка = на нов 10 од 10, може да се види во секое време во Скопје. Доаѓа фул пакет со сите фолии, полнач, кабел + заштитна маска црна и гаранцијата од А1 оператор.
 10. SAMSUNG Galaxy A31 4/64 Prism Crush Blue

  SAMSUNG Galaxy A31 4/64 Prism Crush Blue

  Продавам Samsung Galaxy A31 Prism Crush Blue, 4/64 GB варијанта, гарнација уште 12м, купен од А1. Телефонот е во беспрекорна состојба како нов, минимално користен од постар. Се гледа се на сликите. Ќе ве замолам за проценка за цена.
 11. Samsung Galaxy Buds Live

  Samsung Galaxy Buds Live

  Нови неотпакувани. Црна боја. Без гаранција.
 12. KjEBE

  Продадено Два комада Samsung А22 64gb неотпакувани Телеком full гаранција

  Здраво друштво имам два Samsung A22 64gb, црна боја, од Телеком земани и од Телеком гаранција, воопшто неотпакувани, never lock се телефончињата, dual sim, 90Hz екран, 5000mAH батерија и тн... Па проценка ако може и ако одговара цена за еден и цена за заедно... ќе идат на продажба.
На врв Дно