Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Costigan_Jr

Samsung Galaxy S10

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Купувам
Состојба
Користен одлично сочуван
Истекува

Опис

Ако некој има Samsung Galaxy S10 за продавање и истиот е во одлична состојба, никогаш сервисиран и без оштетувања - нека ме контактира во порака.

Нудам Google Pixel 6A за замена со доплата.

Информации

Автор
Costigan_Jr
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
242

Повеќе огласи од Costigan_Jr

На врв Дно