Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
jvelk

Samsung Galaxy A04s

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Нов
Цена
9.000 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Линк за спецификации
https://www.a1.mk/webshop/mk/phones/samsung-galaxy-a04s/1000042307
Продавам телефон земен од А1 со 24 месечна гаранција, нов неотпакуван.


Скопје


Информации

Автор
jvelk
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
84

Повеќе огласи од jvelk

На врв Дно