1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Kiro619
Последна активност:
27 Мај 2020 во 17:46
Зачленет:
5 Август 2015
Мислења:
9
Допаѓања:
3
Поени од трофеи:
20
Пол:
Машко
Роденден:
28 Јули 1997 (Возраст: 22)

Сподели

Kiro619

Intern, Машко, 22

Kiro619 последен пат беше виден (како):
27 Мај 2020 во 17:46