Продадено Два комада Samsung А22 64gb неотпакувани Телеком full гаранција

Статус
Затворена за нови мислења.

KjEBE

Gaining Experience
6 декември 2016
119
264
Здраво друштво имам два Samsung A22 64gb, црна боја, од Телеком земани и од Телеком гаранција, воопшто неотпакувани, never lock се телефончињата, dual sim, 90Hz екран, 5000mAH батерија и тн...
Па проценка ако може и ако одговара цена за еден и цена за заедно... ќе идат на продажба.
 

Атачменти

 • IMG-e9363752c062286512ed5f137280048a-V.jpg
  IMG-e9363752c062286512ed5f137280048a-V.jpg
  196.7 KB · Прегледи: 90
 • IMG-57117acccae03dddd4a704fa816ee8c6-V.jpg
  IMG-57117acccae03dddd4a704fa816ee8c6-V.jpg
  215.6 KB · Прегледи: 98
 • IMG-ccf106cc9f97be3ca0811d29d70ee086-V.jpg
  IMG-ccf106cc9f97be3ca0811d29d70ee086-V.jpg
  220 KB · Прегледи: 97
 • IMG-41decdcea808c8e85d3a3595015ad827-V.jpg
  IMG-41decdcea808c8e85d3a3595015ad827-V.jpg
  228.9 KB · Прегледи: 95

Borsa

On your way to fame
10 октомври 2011
1,078
807
Скопје
Borsa's setup  
Processor & Cooler
AMD Ryzen 5 2600 AM4
Motherboard
B450M-HDV R4.0
Storage
500MB HDD + 256GB M.2 SSD
PSU
Cooler master GX 550W
RAM
16GB DDR 4 3200Мhz
Video card
Radeon RX580 4GB
Case
XIGMATEK
Mouse
AULA NOMAD
Keyboard
AULA ASSAULT
Audio
SPEAKER DLS 2115
Monitor
Benq GW2470
OS
Windows 10

KjEBE

Gaining Experience
6 декември 2016
119
264
ок ми одговара за двата 20к еден 10к фиксни цени идат на продажба :)
Мислењето е автоматски споено:

Дечки се продадоа може клуч отидоа за 20к двата со здравје да си ги служи младичот, тоа би било тоа клуч може :)
 
Последна промена:
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,035
Мислења
870,605
Членови
30,369
Најнов член
bigsmile
На врв Дно