Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
mviktors

Купено Купувам S23/S23+ 256GB

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Купувам
Состојба
Не е назначено
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Купувам Samsung Galaxy S23/S23+ 256GB, нов или максимално зачуван без видливи знаци на користење.

Предност е локална гаранција од оператор.

Преферирам црн или зелен.

Понуди во ПП.
  • Ми се допаѓа
Реакции: Miki98

Информации

Автор
mviktors
Поднесена
Последна промена
Прегледи
325

Повеќе огласи од mviktors

На врв Дно