Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Surreal

Продадено Samsung Galaxy S10+ (Plus) 8GB/128GB

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен со траги на користење
Цена
13.000 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Линк за спецификации
https://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_s10+-9535.php
Продавам Samsung Galaxy S10+ со 128GB ROM и 8GB RAM. Конкретниот модел е SM-G975F, а боја е WHITE OPS. Купен, користен и донесен од роднина во Австралија. Не е заклучен и работи на сите мрежи. Обновен е и е на најновата Андроид 12 верзија. Има минимални траги на користење. Со него одат 2 заштитни маски.

Цена: 13000 денари

Информации

Автор
Surreal
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
482

Повеќе огласи од Surreal

На врв Дно