Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
boban984

Продадено Samsung Galaxy S21 (Phantom Gray)

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
350 €
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Продавам Samsung Galaxy S21, со 128GB меморија.

Телефонот е купен пред 2 години (03.02.2021) од A1, користен од прв ден со маска и заштитно стакло (во одлична состојба, како нов).
Доаѓа со кутијата и оргиналниот USB-C кабел.

Samsung Galaxy S21 5G & S21+ 5G | Samsung Levant

Детални спецификации: Samsung Galaxy S21 5G - Full phone specifications

Цена: 380eur

Информации

Автор
boban984
Поднесена
Последна промена
Прегледи
371
На врв Дно