Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
StalkeR

Продадено Samsung Galaxy A14 4/64 нов

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Нов
Цена
8.800 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Карго
  1. Да
Купен од А1, неотпакуван. Црна боја.

Информации

Автор
StalkeR
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
120

Повеќе огласи од StalkeR

На врв Дно