1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Surreal
Последна активност:
15 ноември 2019
Зачленет:
30 Септември 2014
Мислења:
52
Допаѓања:
22
Поени од трофеи:
60
Пол:
Машко
Роденден:
4 Февруари 1997 (Возраст: 22)
Локација:
Скопје
Занимање:
Студент

Сподели

Surreal

Intern, Машко, 22, од Скопје

Surreal последен пат беше виден (како):
15 ноември 2019