1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Фичото
Последна активност:
23 Мај 2020
Зачленет:
20 Август 2015
Мислења:
0
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
0
Пол:
Машко
Роденден:
13 ноември 1997 (Возраст: 22)

Сподели

Фичото

Intern, Машко, 22

Фичото последен пат беше виден (како):
23 Мај 2020