1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
B@N@N@M@N
Последна активност:
21 Април 2020
Зачленет:
28 Септември 2008
Мислења:
523
Допаѓања:
70
Поени од трофеи:
442

Ги следи 2

Следачи 3

Роденден:
Април 20
Веб-страна:
Локација:
Тетово

Сподели

B@N@N@M@N

Gaining Experience, од Тетово

( ͡° ͜ʖ ͡°) 23 Септември 2016

B@N@N@M@N последен пат беше виден (како):
21 Април 2020