1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
boban984
Последна активност:
1 Април 2020 во 12:44
Зачленет:
5 Јули 2007
Мислења:
71
Допаѓања:
129
Поени од трофеи:
240
Роденден:
20 Септември 1984 (Возраст: 35)

Сподели

boban984

Gaining Experience, 35

boban984 последен пат беше виден (како):
Прегледува листа на форуми, 1 Април 2020 во 12:44