Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Ulrezaj

Samsung S20 Plus 128GB Cosmic Gray

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
16 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Продавам Samsung S20 Plus.

Купен пред скоро две години од Мобиком Битола и користен од прв ден со заштитна маска и стакло. Без никакви физички оштетувања. Никогаш не е сервисиран.

Доаѓа комплет со кутија и полнач плус неколку заштитни маски.

Локација Охрид. Праќам по карго на ваш трошок ( на 27.02, нареден понеделник може да се донесе во Скопје )

Цена 15.500 ден.

Информации

Автор
Ulrezaj
Поднесена
Последна промена
Прегледи
420

Повеќе огласи од Ulrezaj

На врв Дно