1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

SMART TV IPTV

Дискусија во форумот 'Радио, телевизија, радио-телевизиски сигнал и него' започната од Corba, 11 Јануари 2015.

 1. Steff_92

  Steff_92
  Gaining Experience

  116
  53
  28 Јули 2017
  Машко
  Значи јас дома за 3 телевизори и 1 телефон ќе треба да плаќам 40е месечно.

  Тотално неисплатливо.
   
  На bakigvg му/ѝ се допаѓа ова.
 2. lumibi

  lumibi
  Intern

  105
  20
  5 Јуни 2008
  Zavisi ako vo site televizori gledate vo ist moment!?

  Ima i listi koi se so 2, 3 ili povekje konekcii.
   
 3. kobra9

  kobra9
  Intern

  4
  0
  3 Септември 2018
  Moze nekoj da dade test period za samsung iptv, aplikacijata e Smart IPTV, raboti so m3u plejlisti, zainteresiran sum
   
 4. draey

  draey
  Gaining Experience

  157
  161
  15 Јануари 2010
  Iptv.community пиши дека сакаш тест период, ќе ти дадат 24h бесплатно да тестираш.
   
  На kobra9 му/ѝ се допаѓа ова.
 5. kobra9

  kobra9
  Intern

  4
  0
  3 Септември 2018
 6. 123456

  123456
  On your way to fame

  971
  526
  12 Април 2013
  Машко
  Па таму ке пишеш,не тука.

  IPTV Community
   
  Изменето од модератор: 11 Февруари 2019
 7. kobra9

  kobra9
  Intern

  4
  0
  3 Септември 2018
  Tamu i pisav :)
   
 8. 123456

  123456
  On your way to fame

  971
  526
  12 Април 2013
  Машко
  Епа ок тогаш ко хиени се одма ке ти дадат тест да испробаш
   
 9. kobra9

  kobra9
  Intern

  4
  0
  3 Септември 2018
  Primetiv samo nezz sto e najpametno da napravam i sto da odberam .
   
 10. Aleksandaraleks12345

  Aleksandaraleks12345
  Intern

  48
  14
  12 ноември 2018
  Машко
  Ima li nekoj vo makedonija sto nudi dobar stabilen i kvaliteten iptv a ne da pisuva deka e hd slika a ustvari i polosa od sd e kvalitetot. Neka bide i poskapa pretplata ama da bide kako sto treba
   
 11. 123456

  123456
  On your way to fame

  971
  526
  12 Април 2013
  Машко
  Нема
   
 12. mac_mk

  mac_mk
  Intern

  49
  30
  30 Јуни 2017
  Машко
  @mkiptv

  Sent from my SM-G950F using Tapatalk
   
 13. Aleksandaraleks12345

  Aleksandaraleks12345
  Intern

  48
  14
  12 ноември 2018
  Машко
  Zaso be nema ? Mozebi ti ne znaes a sigurno ima nekoj kvaliteten iptv
   
 14. Mr One

  Mr One
  Intern

  54
  34
  19 Јануари 2010
  Хуго иптв
  Здрава храна
  Кспорт
  Влагор
  Нектар
  Има и други. За првите две знам дека имаат и сопствен извор.
   
 15. NiceNaumoski

  NiceNaumoski
  Intern

  74
  26
  16 oктомври 2014
  Машко
  пробај и од алиекспрес,900 ден 6 месеци со full hd квалитет
   
 16. lumibi

  lumibi
  Intern

  105
  20
  5 Јуни 2008
  Link?
   
 17. NiceNaumoski

  NiceNaumoski
  Intern

  74
  26
  16 oктомври 2014
  Машко
  Бирај кој сакаш, јас го користам првиот и сум за цената задоволен, некогаш (ретко)знаат да не работат канали но на кратко, каснење има од околу 30 до 60 секунди максимално.

  Screenshot_20190722-204547_AliExpress.jpg
   
  На lumibi му/ѝ се допаѓа ова.
 18. olikomerc

  olikomerc
  Unstoppable

  4,577
  3,515
  11 Декември 2008
  Машко
  Првиот е од IPTV Anywhere Store? Работат македонските канали кај тебе?
   
 19. NiceNaumoski

  NiceNaumoski
  Intern

  74
  26
  16 oктомври 2014
  Машко
  Да,од кај нив е а за каналите не работат вчера и денеска,незнам што е работата,им пишав и ми одговорија дека ќе средат,ми дадоа и друга листа но исто не работеа...
   
 20. moongose

  moongose
  Unstoppable

  2,063
  2,307
  19 Јули 2013
  Ваљда не купувате IPTV за да гледате македонски канали?!
   
  На krema и NiceNaumoski им се допаѓа ова.
 21. Mao

  Mao
  On your way to fame

  975
  508
  5 Јуни 2007
  Машко
  Дијаспората строго гледа сител и турски серии


  Испратено од iPhone преку IT.mk форум апликација
   
  На olikomerc му/ѝ се допаѓа ова.
 22. goran_oh

  goran_oh
  Practice makes perfect

  1,323
  1,109
  26 Април 2013
  Машко
  Го заборави канал5:)

  Sent from my GM1910 using Tapatalk
   
 23. bilokoj

  bilokoj
  Intern

  97
  8
  1 oктомври 2007
  Сеуште гледаш ИПТВ преку нив? Гледам продавницата на али им е "испразнета"
   
 24. NiceNaumoski

  NiceNaumoski
  Intern

  74
  26
  16 oктомври 2014
  Машко
   
 25. NiceNaumoski

  NiceNaumoski
  Intern

  74
  26
  16 oктомври 2014
  Машко
  Ми стои листата,а видов оти му е испразнета продавницата...
   

Сподели

Вчитување...