1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
goran_oh
Последна активност:
27 Мај 2020 во 01:37
Зачленет:
26 Април 2013
Мислења:
1,343
Допаѓања:
1,126
Поени од трофеи:
492
Пол:
Машко
Локација:
Ohrid

Сподели

goran_oh

Practice makes perfect, Машко, од Ohrid

goran_oh последен пат беше виден (како):
[Преку Tapatalk] Прегледува скорешни активности, 27 Мај 2020 во 01:37