1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Foldalot
Последна активност:
17 Јуни 2019 во 16:50
Зачленет:
19 Март 2014
Мислења:
48
Допаѓања:
39
Поени од трофеи:
80
Пол:
Машко

Сподели

Foldalot

Intern, Машко

Foldalot последен пат беше виден (како):
17 Јуни 2019 во 16:50