1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Corba
Последна активност:
27 Февруари 2020
Зачленет:
11 Јануари 2015
Мислења:
184
Допаѓања:
56
Поени од трофеи:
110
Пол:
Машко
Роденден:
15 Август 1985 (Возраст: 34)

Сподели

Corba

Gaining Experience, Машко, 34

Corba последен пат беше виден (како):
27 Февруари 2020