1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
bilokoj
Последна активност:
21 Март 2020
Зачленет:
1 oктомври 2007
Мислења:
97
Допаѓања:
8
Поени од трофеи:
170

Ги следи 1

Следачи 2

Сподели

bilokoj

Intern

bilokoj последен пат беше виден (како):
21 Март 2020