• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

SMART TV IPTV

Ts011

Gaining Experience
31 март 2020
229
106
Сајтов им е напраен да привлече или да избрка муштерии?
Pa drugarcina vo globala na site sajtovite im se gore/dolu vakvi ili slicni,tie sto imaat dobri iptv listi so stabilni serveri/azurirajne postojano gi nema.na vakvi reklami pobrzo na forum ke gi najdes preporaka od nekoj prijatel na fb,i slicno...primer clenot @olikomerc ima dobra i jaka lista za cena da si se dogovorite so nego...
 

sasemkd

Intern
24 јануари 2010
230
44
kazuvaat deka se dobri pa ke vidime
Dobar e resiverot eftin
me mrzi da aktiviram povtorno server da si pravam da razmenuvam linii
 
3 јуни 2009
600
31
Сите знаеме дека ова е се нелегално продавање и затоа не барајте влакно во јајце. Сум испробал повеќе на тест тв листи од повеќето продавачи и горе доле слична понуда, некој помалку некој повеќе. Битно е интернет да имате добар стабилен и што е можно брз, е сега како што пишав нелегално е затоа и некогаш знае да кочи, да нема некој канал звук, слика лоша, да нема превод и слично.
 

sasemkd

Intern
24 јануари 2010
230
44

DrMTR

Guru
27 март 2014
6,652
6,645
www.mikrotikmacedonia.net
ZUIDID TV Box Station Store


Eve vi dobar 4 zemeni do sega

Koj saka da si naraca mora da smeni adresa bezveze stavete germanija za da mozete da naracate
Na poraka vi praka listata
Малце офтопик.. Зошто воопшто не дозволува да се нарача било што од Гирбест, бенгуд итн ? Зошто мора да смени адреса во Германија? Што идејата?
 

sasemkd

Intern
24 јануари 2010
230
44
MKD 415.94 | add items no channels
Мислењето е автоматски споено:

MKD 415.94 | add items no channels
Od istiot prodavac e od ovde koj saka neka naraca nema promasaj.
Samo adresa stavete germanska
Мислењето е автоматски споено:

Малце офтопик.. Зошто воопшто не дозволува да се нарача било што од Гирбест, бенгуд итн ? Зошто мора да смени адреса во Германија? Што идејата?
Za ovoj paket ne dozvoluva da naracas od makedonija zatoa stavas adresa nova bezveze od germanija.
Ti praka naporaka normalno m3u file i imas iptv.
 
3 јуни 2009
600
31
Бидејќи сум пробувал IPTV листи од луѓе кој продаваат и сега на Facebook понекогаш знае да ми се појави некоја реклама.
Еве денес ова ми се појави
View: https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=110660770810343&id=110608080815612

View: https://www.facebook.com/101332514823983/posts/115524813404753/Не знам само зошто повеќето од овие продавачи на листи ја кријат листата со тв канали. Ретко да најдеш некој што има пишано кој тв канали од прилика им се достапни.
 
Последна промена:

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
42,589
Мислења
821,373
Членови
28,245
Најнов член
slavkovski
На врв Дно