1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Milanmk
Последна активност:
3 Јуни 2020 во 12:17
Зачленет:
30 Септември 2012
Мислења:
0
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
60
Пол:
Машко
Роденден:
14 Април 1994 (Возраст: 26)
Локација:
Тетово

Сподели

Milanmk

Intern, Машко, 26, од Тетово

Milanmk последен пат беше виден (како):
3 Јуни 2020 во 12:17