1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
lumibi
Последна активност:
25 Август 2019 во 01:38
Зачленет:
5 Јуни 2008
Мислења:
91
Допаѓања:
20
Поени од трофеи:
180

Сподели

lumibi

Intern

lumibi последен пат беше виден (како):
Прегледува тема Препорачајте IPTV, 25 Август 2019 во 01:38