1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Tommy P
Последна активност:
12 Февруари 2019 at 04:42
Зачленет:
4 Април 2011
Мислења:
25
Допаѓања:
26
Поени од трофеи:
70
Роденден:
6 Април 1988 (Возраст: 30)

Сподели

Tommy P

Intern, 30

Tommy P последен пат беше виден (како):
12 Февруари 2019 at 04:42