1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
NiceNaumoski
Последна активност:
24 Мај 2019 во 11:06
Зачленет:
16 oктомври 2014
Мислења:
40
Допаѓања:
7
Поени од трофеи:
20
Пол:
Машко
Роденден:
12 Февруари 1991 (Возраст: 28)

Сподели

NiceNaumoski

Intern, Машко, 28

NiceNaumoski последен пат беше виден (како):
24 Мај 2019 во 11:06