1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Mr One
Последна активност:
9 Јануари 2020
Зачленет:
19 Јануари 2010
Мислења:
54
Допаѓања:
34
Поени од трофеи:
207

Сподели

Mr One

Intern

Mr One последен пат беше виден (како):
9 Јануари 2020