1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

SMART TV IPTV

Дискусија во форумот 'Радио, телевизија, радио-телевизиски сигнал и него' започната од Corba, 11 Јануари 2015.

 1. ekonomist

  ekonomist
  Gaining Experience

  1,011
  420
  17 Јуни 2008
 2. mkdboy

  mkdboy
  Intern

  91
  20
  16 Септември 2010
  Ima
   
 3. Gaston

  Gaston
  Unstoppable

  1,483
  2,703
  9 Февруари 2011
  Nema
   
 4. mkdboy

  mkdboy
  Intern

  91
  20
  16 Септември 2010
  Ima druze veruvaj
   
 5. bxxxn

  bxxxn
  Practice makes perfect

  1,152
  1,243
  11 Март 2011
  Ако има пиши јавно кој, ако си ти крени два прста. Сите ние што дремеме на форумот сакаме да прочитаме нешто суштинско.
   
  vlatko_1984, mkdboy, bakigvg и на уште 1 им се допаѓа ова.
 6. Stefan999

  Stefan999
  Intern

  25
  4
  1 Февруари 2019
  Имам едно прашање, Имам Samsung smart tv, дали има некоја free апликација да се симне со наши преводи за гледање филмови како на пример коди???СЕА НЕЗНАМ КОДИ имали шанси да се стави со усб на тв-то? Фала ви однапред.

  Испратено од Lenovo A6020a41 преку IT.mk форум апликација
   
 7. Malkovich

  Malkovich
  Intern

  5
  3
  7 Декември 2017
  Машко
   
  Последна промена: 12 ноември 2019
 8. Pavaroti

  Pavaroti
  Intern

  1
  0
  30 Август 2019
  Машко
  Od kade zemate pretplata? Stanuva zbor za ssiptv. Televizorot e lg i ne e android i ne sakam aplkacii od tipot na kodi. Sakam da probam, samo shto imam problem so internetot. Na telekabel vo kisela voda e uzas, a nemam uslovi za drug provajder, samo telekom na bakar, sto e isto sr..nje.
   
 9. sasemkd

  sasemkd
  Intern

  218
  42
  24 Јануари 2010
  На damil и krema им се допаѓа ова.
 10. krema

  krema
  Professor

  11,007
  10,542
  24 Јуни 2009
  Машко
  @sasemkd
  Што нуди од ексју?
   
 11. m1me_te

  m1me_te
  Intern

  8
  2
  2 ноември 2012
  Машко
  Графички Дизајнер Веб Девелопер & Програмер
  Здраво доколку некој сака ИПТВ имате прекрасни канали и тест има
  Smart Ip TV Makedonija
   
  На damil му/ѝ се допаѓа ова.
 12. isos@

  [email protected]
  Intern

  7
  1
  16 Декември 2019
  Машко

  Па и веб сајт, бравос :)) храбар дечко нема што. Инаку за кого препродава? Баш ќе побарам тест да видам :)


  Sent from my iPhone using Tapatalk
   
  На null_ptr му/ѝ се допаѓа ова.
 13. Saban

  Saban
  Intern

  7
  15
  16 ноември 2019
  Машко
  Jas koristam iptv skoro godina dena i si funkcionira super, mislam deka mnogu zavisit od uredit sto e. instalirana aplikacija na android box mi koci, a na tv funkcionira besprekorno
   
 14. bxxxn

  bxxxn
  Practice makes perfect

  1,152
  1,243
  11 Март 2011
  Сајтот е на бесплатен хостинг како сабдомен. Инаку малку е дискутабилно да се верува на анонимни провајдери кои не сакаат да вложат 5 евра во хостинг дека ќе ти вратат 70 евра ако не функционира зделката.
   
  На Harrabed и MacRazor им се допаѓа ова.
 15. Mao

  Mao
  On your way to fame

  1,172
  749
  5 Јуни 2007
  Машко
  Можда толку се писмени
   
  На artweb му/ѝ се допаѓа ова.
 16. igork

  igork
  Intern

  44
  10
  1 Март 2010
  На овие боксовите андроид што ги продаваат на фејсбук кои апликации ги инсталираат
   
 17. krema

  krema
  Professor

  11,007
  10,542
  24 Јуни 2009
  Машко
  Kodi.
   
  На artweb му/ѝ се допаѓа ова.
 18. Saban

  Saban
  Intern

  7
  15
  16 ноември 2019
  Машко
  Jas ja koristam smart iptv
   
 19. m1me_te

  m1me_te
  Intern

  8
  2
  2 ноември 2012
  Машко
  Графички Дизајнер Веб Девелопер & Програмер
  sajtot ne e na besplaten host povelete hejteri

  www.smartiptvmk.mk

  www.smartiptvmk.mk

  Испратено од Mi 9T Pro преку IT.mk форум апликација

  www.smartiptvmk.mk

  Испратено од Mi 9T Pro преку IT.mk форум апликација
   
  Изменето од модератор: 3 Април 2020
 20. Антониј.К

  Антониј.К
  Gaining Experience

  722
  474
  28 ноември 2014
  Машко
  Вечити студент
  Доколку е некој заинтересиран за тест линија може да ме контактира.

  Зошто???
   

  Прикачени датотеки:

  Изменето од модератор: 3 Април 2020
  На artweb и CHukio им се допаѓа ова.
 21. mak

  mak
  Intern

  68
  26
  15 Април 2009
  И уште, зошто???

  Оваа некое дете ли го пишувал или некој неписмен? Не е сериозно.

  и уште
   

  Прикачени датотеки:

  Изменето од модератор: 3 Април 2020
 22. Антониј.К

  Антониј.К
  Gaining Experience

  722
  474
  28 ноември 2014
  Машко
  Вечити студент
  Им побарав тест вчера ова време, уште не добив... браво.
  www.smartiptvmk.mk
   
 23. krema

  krema
  Professor

  11,007
  10,542
  24 Јуни 2009
  Машко
  Треба да им затражиш тест, твоја грешка!

  Screenshot_2043.jpg
   
  На Harrabed, damil, JellyfitzDMT и уште 2 други им се допаѓа ова.
 24. mak

  mak
  Intern

  68
  26
  15 Април 2009
  И кога ќе ЗАТРАЖИШ тест, можеш да ПОСТАНЕШ корисник. :annoyed:
   
  На damil му/ѝ се допаѓа ова.
 25. Futurelakimens

  Futurelakimens
  On your way to fame

  1,413
  865
  12 Април 2017
  Машко
  Ај и јас да додадам :D

  upload_2020-3-26_19-22-21.png
   
  На artweb и Антониј.К им се допаѓа ова.

Сподели

Вчитување...