1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
mkdboy
Последна активност:
21 oктомври 2019 во 13:50
Зачленет:
16 Септември 2010
Мислења:
61
Допаѓања:
5
Поени од трофеи:
70

Сподели

mkdboy

Intern

mkdboy последен пат беше виден (како):
21 oктомври 2019 во 13:50