1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
sasemkd
Последна активност:
17 ноември 2019
Зачленет:
24 Јануари 2010
Мислења:
210
Допаѓања:
39
Поени од трофеи:
90

Следачи 2

Сподели

sasemkd

Intern

sasemkd последен пат беше виден (како):
17 ноември 2019