1. Mobile OS генерални дискусии: windows android ios

 2. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Помош за мобилни - прашања - совети -генерална - дискусија

Дискусија во форумот 'Мобилни телефони' започната од alekcackko, 29 Август 2012.

 1. cyberbaze

  cyberbaze
  Gaining Experience

  182
  148
  20 Јуни 2009
  A71 од полнење до полнење ЦЕЛИ 2 дена.

  Во тие 2 дена саати и саати на син ми цртани на YouTube преку 4г.

  4500mha за чип кој не троши батерија како знаменосците.

  Очекував дека ќе држи батерија, но до толку, не :)
   
  Скоти, psyside и на DrMTR им се допаѓа ова.
 2. Nikola.lovecraft

  Nikola.lovecraft
  Intern

  11
  0
  13 Август 2019
  Машко
  6/128 или 8/128 комбинација зема? Во која мобилара?
   
 3. cyberbaze

  cyberbaze
  Gaining Experience

  182
  148
  20 Јуни 2009
 4. Happy

  Happy
  Баниран/a

  1,081
  441
  21 Јуни 2010
  Wellness советник
  И да не сум сигурен побрзо полни = win во мојата книга. :)

  Испратено од LYA-L09 преку IT.mk форум апликација
   
 5. ski

  ski
  Intern

  82
  17
  22 oктомври 2016
  Машко
  Дечки кај може во Скопјево да се купи двострана леплива трака што се користи за лепење на задни капаци на телефон?
   
 6. psyside

  psyside
  Rising Star

  26,408
  27,100
  4 Септември 2008


  Видете го моронов, сугерира да не паѓале цените на телефоните, лелелеле ако го послушаат, како што во последно време инфлуенсериве имаат големо влијание - ќе биде ужасно ако го послушаат, каков морон не ми се верува па уште со иПхоне споредува, телефон кој нема никаква конкуренција (единствен уред со IOS)
   
 7. Sharlovski

  Sharlovski
  Unstoppable

  1,096
  2,459
  28 Јануари 2017
  Машко
  Не беше го послушале, како се уплаше и ти.
   
  На Скоти му/ѝ се допаѓа ова.
 8. psyside

  psyside
  Rising Star

  26,408
  27,100
  4 Септември 2008
  Па не се знае може во иднина, видеото е тазе, ако го......ќе испијам солна киселина :oh:
   
 9. Скоти

  Скоти
  On your way to fame

  294
  637
  15 oктомври 2013
  Машко
  Ќе си купуваме мид рејнџ. 1200 евра за телефон, не фала.
   
  На Happy му/ѝ се допаѓа ова.
 10. psyside

  psyside
  Rising Star

  26,408
  27,100
  4 Септември 2008
  Го меркам Mi 10, во следните 3 месеци ќе се знае дали вреди ултра-та.
   
  На cipiripi и GGTT1 им се допаѓа ова.

Сподели

Вчитување...