1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Velix
Последна активност:
19 oктомври 2019
Зачленет:
9 Март 2014
Мислења:
283
Допаѓања:
22
Поени од трофеи:
105

Ги следи 3

Пол:
Машко
Роденден:
Јуни 12
Локација:
Валандово

Сподели

Velix

Intern, Машко, од Валандово

Velix последен пат беше виден (како):
19 oктомври 2019