1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
mickeymkd
Последна активност:
16 Јуни 2019 во 16:10
Зачленет:
7 Јануари 2009
Мислења:
414
Допаѓања:
43
Поени од трофеи:
432

Следачи 3

Пол:
Машко

Сподели

mickeymkd

Intern, Машко

mickeymkd последен пат беше виден (како):
16 Јуни 2019 во 16:10