1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
alekcackko
Последна активност:
14 Февруари 2020 во 17:53
Зачленет:
10 Август 2012
Мислења:
438
Допаѓања:
69
Поени од трофеи:
125
Пол:
Машко
Роденден:
13 Јуни 1998 (Возраст: 21)
Локација:
Битола
Занимање:
Играње Half life 1 и 2,CS 1.6 и програмирање

Сподели

alekcackko

Gaining Experience, Машко, 21, од Битола

форумџија 22 Август 2012

alekcackko последен пат беше виден (како):
14 Февруари 2020 во 17:53