1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Mayson
Последна активност:
24 Мај 2019 во 14:02
Зачленет:
10 Април 2011
Мислења:
621
Допаѓања:
259
Поени од трофеи:
392

Следачи 1

Сподели

Mayson

Gaining Experience

Mayson последен пат беше виден (како):
Прегледува тема Huawei паметни телефони - генерална дискусија, 24 Мај 2019 во 14:02