1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
deni.mitev
Последна активност:
20 Февруари 2020 во 23:52
Зачленет:
7 oктомври 2014
Мислења:
606
Допаѓања:
302
Поени од трофеи:
245

Сподели

deni.mitev

Gaining Experience

deni.mitev последен пат беше виден (како):
[Преку Tapatalk] Прегледува тема, 20 Февруари 2020 во 23:52