1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Ab@ace
Последна активност:
19 Февруари 2020 во 14:12
Зачленет:
21 Мај 2016
Мислења:
426
Допаѓања:
388
Поени од трофеи:
155
Пол:
Машко
Роденден:
3 Јануари 1983 (Возраст: 37)

Сподели

[email protected]

Gaining Experience, Машко, 37

[email protected] последен пат беше виден (како):
[On Tapatalk]Viewing forum list, 19 Февруари 2020 во 14:12