1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

paypal

 1. efto
 2. Nestoro
 3. DonFrozex
 4. Anchor
 5. DonFrozex
 6. DeepImpact
 7. comakot
 8. DonFrozex
 9. AcoBT
 10. Lokvan
 11. bon_ton
 12. ViktorGrebenaroski
 13. sp1on
 14. JensenInterceptor