1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Paypal - vadenje pari od MK

Дискусија во форумот 'Е-Бизнис' започната од sp1on, 6 Март 2016.

Тагови:
 1. sp1on

  sp1on
  Gaining Experience

  148
  82
  25 ноември 2013
  Машко
  Конкуренција е убава работа. Баш заради тоа сакав да ја отворам оваа тема за вадење на пари од пејпел за сите што неможат да си ги извадат парите од нивната пејпал сметка. Контакт тука или преку ПП или на емаил [email protected]

  Цени на услугата:
  за суми под 500$ , провизијата е 6%
  за суми од 500$ до 2000$ провизијата е 5%
  за суми над 2000$ провизијата е 4%

  Заради зголемен интерес за подигнување на парите од пејпел сите трансакции се закажуваат најмалку 24 часа пред извршувањето на трансакцијата.
   
  На Depatt, skop88ka, Blagojcebt и уште 2 други им се допаѓа ова.
Слични теми
 1. goranzoran
  Одговори:
  182
  Прегледи:
  37,865
 2. DonFrozex
  Одговори:
  51
  Прегледи:
  6,377
 3. Nestoro
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  265
 4. efto
  Одговори:
  70
  Прегледи:
  5,893
 5. Palankaa
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  527
Вчитување...

Сподели

Вчитување...