1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Nem_Akata
Последна активност:
15 Август 2019 во 09:45
Зачленет:
26 Мај 2015
Мислења:
73
Допаѓања:
85
Поени од трофеи:
40
Пол:
Машко
Роденден:
10 Септември 1995 (Возраст: 23)
Локација:
Скопје

Сподели

Nem_Akata

Gaining Experience, Машко, 23, од Скопје

Nem_Akata последен пат беше виден (како):
15 Август 2019 во 09:45