1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
JensenInterceptor
Последна активност:
11 Јули 2020 во 10:42
Зачленет:
28 ноември 2015
Мислења:
576
Допаѓања:
218
Поени од трофеи:
205

Ги следи 4

Следачи 2

Пол:
Машко
Веб-страна:
Локација:
Скопје

Сподели

JensenInterceptor

Gaining Experience, Машко, од Скопје

Не е важно колку си бавен, важно е да не сопреш. 11 oктомври 2017

JensenInterceptor последен пат беше виден (како):
11 Јули 2020 во 10:42