1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
sp1on
Последна активност:
15 oктомври 2019 во 16:59
Зачленет:
25 ноември 2013
Мислења:
170
Допаѓања:
85
Поени од трофеи:
110

Следачи 5

Пол:
Машко
Роденден:
24 Мај 1980 (Возраст: 39)

Сподели

sp1on

Gaining Experience, Машко, 39

./msg x ban #greece *!*@*.* FUCK GREECE 25 ноември 2013

sp1on последен пат беше виден (како):
15 oктомври 2019 во 16:59