• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
efto
Реакции
277
Решенија
0

Пораки на профилот Нова активност Теми и мислења Неодамна напишани решенија За

 • Одлична комуникација и брзо завршена работа за еден час.
  • Ми се допаѓа
  Реакции: efto
  efto
  efto
  Позитивна оцена и од мене, и наредниот пат ќе биде вака ексресно се надевам.
  Имам 280 еу на paypal и само денес 30 декември ќе бидам во Скопје
  Дали можеме да завршиме работа за вадење на парите ?
  Преку мобилен се логирам на paypal и ти ги праќам парите а ти веднаш исплаќаш.Колку е твојот процент ?
  efto
  efto
  Имаш ПП.
  Zdravo
  Ke moze li da mi kazes dali uste vrsis usluga za vadanje pari od paypal za odredena provizija. Dokolku da, ke moze li da mi kazes nesto pokonkretno kako ide procedurata. Sredstvata koi sto bi pristignuvale na tvojot paypal bi bile od dropshipping. Dokolku mozes prati mi i mobilen broj za da se slusneme i objasnime.
  Pozdrav,
  efto
  efto
  Пратена ПП.
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Дно